; $find_sort = "Колос" - обладатель Кубка народной газеты Днепропетровщины "Зоря" - 2012 » Колос Никополь

Пароль

Колос Никополь » Сельский футбол » "Колос" - обладатель Кубка народной газеты Днепропетровщины "Зоря" - 2012
"Колос" - обладатель Кубка народной газеты Днепропетровщины "Зоря" - 2012 Сельский футбол

21 октября на базе спорткомплекса "Колос"
состоялся 34-й розыгрыш Кубка областной
организации ВФСО "Колос" АПК Украины на приз
народной газеты Днепропетровщины "Зоря".

Это был самый сильный финальный турнир по составу участников:
"Колос" Никопольский район - чемпион Украины среди сельских команд,
"Олимпик" Петриковский район - обладатель Кубка Украины среди сельских
коллективов, "Колос" Софиевский район - обладатель Кубка "Колос Приднепровья"
хорошую организацию соревнований и планируют в ноябре провести на
 базе спорткомплекса "Колос" двухдневный турнир "Закрытие сезона 2012".

"Колос" Никопольский район - "Колос" Софиевский район - 3:0
(Александр Мишуренко - 2, Виталий Лихолат)

Победителю финала - команде "Колос" был вручен Кубок, медали и грамоты.
Интересно отметить, что колосовцы в седьмой раз стали обладателями
почетного Кубка областной газеты "Зоря"...

"Колос" Никопольский район выступал в таком составе:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вратари :

Константин Шевченко (12.04.1979)

Станислав Коваленко (18.03. 1988)

Защитники:

Максим Чалый (2.11.1982),  Максим Корж (20.11.1991),
 Михаил Кинчин (16.09.1987), Денис Киселевский (16.12.1990)

Полузащитники :

Евгений Гусаров (9.03.1988), Сергей Ломака (26.12.1987),
 Игорь Буравлев (16.03.1977), Максим Михайлов (15.07.1990),
 Андрей Чернов (21.10.1976), Роман Богочаров (13.02.1986),
Юрий Дурнев (15.01.1982), Юрий Гажемон (18.05.1989)

Нападающие :

Виталий Лихолат (5.02.1980)
Александр Мишуренко (25.10.1988)

Тренер команды - Валерий Евгеньевич Журавлев.
Президент клуба - Александр Андреевич Меркулов.

Футболисты "Колоса" сумели грамотно распределить силы на всех этапах соревнований

Александр Меркулов, Юрий Дурнев, Игорь Буравлев

Матчі проходили на базі спорткомплексу «Колос» (село Чкалове, Нікопольський район), де створено всі умови для проведення тренувань та спортивних змагань. Хоча на території спорткомплексу є й натуральне футбольне поле, через осінню погоду грали футболісти на полі з синтетичним покриттям.

Після відкриття змагань за право грати в фіналі згідно жеребкування зустрілися «Олімпік» (Петриківський район) - «Колос» (Софіївський район) - 0:1. Долю цього матчу вирішив один переможний гол, забитий у другому таймі футболістом з Софіївського району. Друга зустріч «Колос» (Нікопольський район) - «Авангард» (Васильківський район) закінчилась з рахунком 3:1. Господарі не збирались пропускати фінальну зустріч і переконливо перемогли. Відзначимо хет-трик, яким потішив вболівальників та глядачів Олександр Мішуренко.

Фінал сміливо можна назвати колосівським, позаяк у фіналі зустрілися два «Колоси» - Нікопольського та Софіївського районів. Матч розпочався зі стартового натиску господарів поля і вже чи не в першому моменті м’яч влучив в поперечку воріт гостей. До такої гри гості виявились не готовими, що призвело до непоправних помилок при контролі м’яча.

Футболісти Нікопольщини стали проводити позиційні атаки і раз за разом створювати небезпеку біля воріт суперника. Тільки в середині першого тайму софіївці провели першу гостру атаку, але воротар був готовий до удару, перевівши шкіряного на кутовий. Цей епізод ще більше розлютив господарів, які стали проводити атаку за атакою, майже не даючи передихнути опонентам. Гол не примусив себе чекати: нікопольчани втілили перевагу в результат 1:0. Перший тайм закінчився під акомпанемент атак господарів, але подвоїти рахунок їм не вдалося.

Другий тайм почався знову з атак «Колосу» Нікопольського району. І вже на початку був забитий другий гол: півзахисник отримав м’яча метрів за п’ять до штрафного майданчика, розвернувся і технічного пробив в дальній від воротаря кут. 2:0! Гості зрозуміли, що чекати на свій шанс в контратаках немає сенсу, розкрились і заграли в атакуючий футбол. На жаль, забити бодай гол престижу футболісти «Колоса» Софіївського району не змогли. Ще й наприкінці зустрічі отримали третій, після гарного удару за межі штрафного майданчика. 3:0 - і до кінця матчу рахунок вже не змінювався. Цікаво відзначити, що перемога «Колоса» вже четверта поспіль на цих змаганнях. Це закономірний результат постійної та наполегливої роботи і тренера, і, звичайно ж, Олександра Меркулова – президента команди.

- Закінчився 34-й розіграш Кубка обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України на приз народної газети Дніпропетровщини «Зоря", - зазначив Микола Берест, голова асоціації сільського футболу Дніпропетровської області, закриваючи змагання. Футбол на селі є – і сільському футболу бути! Турнір пройшов на хорошому рівні, і я вдячний всім командам, тренерам, організаторам, суддям, всім, хто має причетність до цього турніру.