"Колос" Никопольский район и "Волна" Хмельницкий,
подымают флаг в честь открытия чемпионата во второй лиге.

"Колос" - "Волна" Хмельницкий - 1:0
------------------------------------------------------------------------------

Первая игра показала, что наши ребята не собираются удовлетворяться минимумом. Наоборот, они сами могут диктовать свои условия сопернику. Гости наших спортсменов - быстры, манёвренны, техничны – не прятали своё стремление победить. Но всё же было видно, что они побаиваются новичка 2-й лиги. А никопольчане, понимая ответственность, пытались быть аккуратными. Это несколько сковывало их и физически и морально, а потому долго игра шла в центре поля, без какого-то уверенного рисунка. И когда во 2-м тайме на 36-й минуте капитан «Колоса» А.Казанцев под острым углом нанёс прицельный удар по воротам гостей, команда будто перевоплотилась. Концовка была красива. «Колос» играл широко и имел возможность увеличить счёт. Одержана первая победа.

"Колос" - СК Чернигов - 1:0

Первые минуты игры прошли вяло и невыразительно. Но постепенно атаки стали проходить осмысленно и острее. После первых 30 минут игры перевес никопольчан стал заметным. У них выходит коллективная игра, острее пас, лучшая связь между линиями. На 37-й минуте Г.Колядюк мог открыть счёт, но на какое-то мгновение замешкался и гостям удалось отвести угрозу. Ещё через несколько минут мяч буквально метался во вратарской черниговцев, но никто не сумел послать его в сетку. После отдыха картина игры не изменилась. «Колос» снова атаковал всё больше хотел добиться победы. И вот трибуны сорвались радостным криком. Мяч в сетке! А произошло это так. Мяч очутился у Колядюка и наш левый крайний, который в это время был в центре недалеко от 11-метровой отметки нанёс удар по воротам. Удар был несильным, но опасный. Мяч перед вратарём ударился о землю и перескочив последнюю преграду, влетел в ворота.

"Колос" - "Фрунзенец" Сумы - 0:1
----------------------------------------------------------------------------

Для никопольцев это был нелёгкий матч. Несколько игроков в последних двух играх были травмированы и понятно не могли играть в полную силу. И всё же «Колос» провёл 1 тайм уверенно. Несколько раз наши спортсмены могли открыть счёт. И в том, что они этого не сделали, виноват вратарь фрунзенцев Шатохин, который провёл матч блестяще. Дважды мяч отбивала штанга.
К сожалению, второй тайм «Колос» провёл хуже. Сразу после перерыва гостям удалось открыть счёт и это в какой-то мере деморализовало наших игроков. В действии нападающих были нервозность и поспешность. «Колос» дважды имел реальные шансы добиться успеха, но в первом моменте Кучер с близкого расстояния послал мяч над перекладиной пустых ворот, а во втором – Чумак не смог реализовать пенальти.

Кубок Украины 1/16 финала :

-----------------------------------------------------------------

"Колос" - "Судостроитель" Николаев

Перші хвилини розчарували присутніх на стадіоні. Досить швидко гості зуміли реалізувати свою перевагу. І весь перший тайм пройшов під знаком їх переваги. Нікопольці лише іноді відповідали атаками, часто непідготовленими, і вони гасли десь у штрафному майданчику.
У другому таймі картина різко змінилася. На поле вийшли Дмитрощенко і Горшков. Вони внесли свіжий струмень, запалили товаришів своєю енергією, команда почала шукати шляхи до воріт суперника. Незабаром вдалося встановити рівновагу. Але до останніх хвилин нікопольці так й не змогли реалізовати своєї переваги. Хоч кілька разів мали, як кажуть, 100 % можливості.
Матч так і закінчився з рахунком 0:0.
Додаткові 2 тайми по 15 хвилин теж закінчилися безрезультатно. І лише 11-ві вирішили долю матчу.
“Колос” пробив їх точніше з загальним рахунком 6:4 переміг “Колос”.

Кубок Украины 1/8 финала :
-------------------------------------------------------

Наші спортсмени грали з горлівським “Шахтарем” на Кубок Республіки з футболу.
На жаль ця зустріч не принесла задоволення вболвьникам. “Колос” не зумів добитися переваги, і тепер боротьбу за почесний трофей продовжать “Шахтарі”. “Колос” програв 1:2.

"Колос" - "Звезда" Кировоград - 0:2
-------------------------------------------------------------------------

Йшла 6 хвилина другого тайму між “Колосом” і “Зіркою”.
Господарі провели кілька атак, але жодна з них не представляла реальної загрози для воріт суперників. І ось коли одна із спроб нікопольців пробитись на ударну позицію закінчилась невдачею, кіровоградці організували швидку контратаку.
У першу мить нікопольцям вдалось відстояти ворота. М’яч був відбитий, але недалеко зупинився трохи далі 11-ї. І поки двоє захистників, знаходячись в кількох кроках від м’яча роздумували, кому заволодіти ним, нападаючий гостей О. Кацман дуже сильним ударом вігнав його під перекладину. Пропустивши м’яч, нікопольці дещо активізувались. Вони частіше гостювали на половині суперника. Проте технічний брак, уповільнена реакція, непорозуміння між гравцями заважали створити гольову ситуацію.
Кіровоградці ж, ця безумовно сильна команда провели гру впевнено, солідно. Хороша зігранісьб, наполегливість – все це є у досвідченого суперника. “Зірка” перемогла 2:0 (11-й реалізував А. Карпюк).

"Колос" - "Металлист" Харьков - 2:0
-------------------------------------------------------------------

Незважаючи на те, що футболісти нікопольского „Колосу” програли підрід чотири зустрічи, причому дві з них вдома, на матч з лідером — харківським „Металістом” — вони вийшли у всеозброєнні. І треба одразу ж сказати, що гра була цікавою, змістовною і гострою. В першому таймі трохи жвавіше грали господарі поля, які увесь час були націлені на ворота Удовенка. Харків`яни ж, у свою чергу встановили щільну опіку над форвардами нікопольців і не давали їм можливостей для нанесення ударів з далекої відстані. В одній з контратак „Колоса” наші захисники неподалік від штрафного майданчика порушили правила. Нікопольці розиграли штрафний і м`яч після удару Чумака опинився в сітці воріт „Металіста”. Так у рахунку повели господарі поля. Спроби гостей зрівняти результат не принесли їм успіху: то воротар парирував кілька ударів Шподарунка і Лінке, то захисники останньої миті встигали у небезпечному для них становищі відбити м`яч на кутовий.
І друга половина гри пройшла в майже рівній боротьбі.. Нікопольці намагались будь-що зберігти результат першого тайму, харків`яни ж — вирівняти становише. „Металіст” вміло поєднував спокійний розігриш м`яча в середині поля, з блискавичними випадками, кожний з яких нервував нікопольців, кожного разу примушучи їх витягуватись в оборону. Та, на жаль, м`яч не хотів йти у ворота „Колоса”. Навпаки, в одній з контратак він розіграв красиву комбінацію і рахунок матчу став 2:0 на користь сільских спортсменів. А за 10 хвилин до фінального свистка Казанцев тричі бив з далекої відстані по воротах „Металіста”, намагаючись влучити в ціль. І лише одного разу м`яч потрапив у перекладину.

"Колос" - "Новатор" Жданов - 4:0
---------------------------------------------------------------------------

У матчі з “Новатором” нікопольці з перших хвилин гри не приховували наміру атакувати. 25хвилин тримав штурм воріт гостей але це не була навала. Швидкі атаки, несподівані переводи м’яча з флангу на флаг удари по воротах все більше дошкуляли захисту ждановців. Гості почали нервувати і помилятись. Перший м’яч побував у воротах “Новатора” саме після помилки захисту. Потім вже воротар допустив промах, невдало відреагував на удар лівого захисника “Колоса” Зеленського – і Єгорович послав м’яча в сітку воріт. У тому, що “Новатор” пропустив третій м’яч, знову таки вина воротаря, але до цього його вимусили.
Другий тайм теж пройшов під знаком переваги нікопольців. Присутні на стадіоні стали свідками ще одного красивого гола. М’яч забився в сітці після відмінно виконаного штрафного удару Чумаком. Отже “Колос” переконливо переміг 4:0.

"Колос" - "Авангард" Ровно - 1:0
------------------------------------------------------------------------

Гості перед цим матчем опинились в нижній частині турнірної таблиці. Тому вони не приховували свого бажання провести зустріч із “Колосом” якомога краще, добитися успіху. Кілька разів їх нападаючи сильними ударами тривожили воротаря господарів поля В. Киселева, але він діяв впевнено, майстерно.
Початок гри пройшов в обопільних атаках, але з середини першої половини матчу нікопольці повністю заволоділи ініціативою і мали кілька можливостей заставити авангардійців почати гру з центру поля. Просто диво, що м’яч після гострих атак не опинився у сітці воріт гостей.
Розв’язка настала за три хвилини до кінця матчу. За порушення правил гри суддя призначив штрафний удар у бік воріт “Авангарда”. М’яч послано В. Єгоровичу, який швидко переадресував його Г. Колядюку, останній виграв одноборство з захисником ровенців і точним ударом у нижній кут воріт забив переможний гол.

"Колос" - "Судостроитель" Николаев - 0:0

-------------------------------------------------------------------------------

Нікопольці відразу запропонували високий темп, нападаючи раз по раз створювали гольові ситуації біля воріт суперників і їх охороною довелось добре потрудитись. “Колос” протягом всього матчу мав перевагу. Г. Горшков, П. Басов, А. Казанцев реально загрожували суднобудівникам, але в останню мить їх виручав воротар В. Макаров.
Двічм не використав вигідні моменти для відкриття рахунку В. Єгорович, бо занадто поспішав. На 65-й хвилині після чергової атаки “Колоса” м’яч опинився у сітці, однак суддя з Харькова В. Ткаченко не зафіксував взяття воріт.
Кінцівку матчу “Колос” провів натхненно, весь час шукаючи шляхів до перемоги. Гості відверто грали на відбій і від цього тільки втратили самі. Гостра гра так і закінчилась 0:0.

"Колос" - СКА Одесса - 2:0
----------------------------------------------------------------------

З першої хвилини без розвідки вони пішли в наступ. Футболісти Одеси теж не відсиджувались в захисті, проте вже скоро гострі і небеспечні проходи сільських спортсменів до їхніх воріт примусили гостей зміцнити оборону. На 4-й хвилині Лаптєв відібрав м’яча у суперника і швидко переадресував його Г. Горшкову. Швидкий удар в сторону воріт – і хтось з одеситів у штрафному майданчику торкається м’яча рукою. Суддя призначає 11-й. Його чітко реалізував В. Єгорович.
Хоча гості і не сподівались на такий початок, все ж вони не розгубились, а продовжували методично наступати на ворота “Колоса”. Про те, нікопольці діяли пильно й надійно. На 80-й хвилині зусилля нікопольців були винагороджені. Під час чергової атаки П. Басов скинув м’яча головою на ногу Колядюка і останній наніс блискавичний удар.