" олос" Ќикопольский район и "¬олна" ’мельницкий,
подымают флаг в честь открыти€ чемпионата во второй лиге.

" олос" - "¬олна" ’мельницкий - 1:0
------------------------------------------------------------------------------

ѕерва€ игра показала, что наши реб€та не собираютс€ удовлетвор€тьс€ минимумом. Ќаоборот, они сами могут диктовать свои услови€ сопернику. √ости наших спортсменов - быстры, манЄвренны, техничны – не пр€тали своЄ стремление победить. Ќо всЄ же было видно, что они побаиваютс€ новичка 2-й лиги. ј никопольчане, понима€ ответственность, пытались быть аккуратными. Ёто несколько сковывало их и физически и морально, а потому долго игра шла в центре пол€, без какого-то уверенного рисунка. » когда во 2-м тайме на 36-й минуте капитан « олоса» ј. азанцев под острым углом нанЄс прицельный удар по воротам гостей, команда будто перевоплотилась.  онцовка была красива. « олос» играл широко и имел возможность увеличить счЄт. ќдержана перва€ победа.

" олос" - —  „ернигов - 1:0

ѕервые минуты игры прошли в€ло и невыразительно. Ќо постепенно атаки стали проходить осмысленно и острее. ѕосле первых 30 минут игры перевес никопольчан стал заметным. ” них выходит коллективна€ игра, острее пас, лучша€ св€зь между лини€ми. Ќа 37-й минуте √. ол€дюк мог открыть счЄт, но на какое-то мгновение замешкалс€ и гост€м удалось отвести угрозу. ≈щЄ через несколько минут м€ч буквально металс€ во вратарской черниговцев, но никто не сумел послать его в сетку. ѕосле отдыха картина игры не изменилась. « олос» снова атаковал всЄ больше хотел добитьс€ победы. » вот трибуны сорвались радостным криком. ћ€ч в сетке! ј произошло это так. ћ€ч очутилс€ у  ол€дюка и наш левый крайний, который в это врем€ был в центре недалеко от 11-метровой отметки нанЄс удар по воротам. ”дар был несильным, но опасный. ћ€ч перед вратарЄм ударилс€ о землю и перескочив последнюю преграду, влетел в ворота.

" олос" - "‘рунзенец" —умы - 0:1
----------------------------------------------------------------------------

ƒл€ никопольцев это был нелЄгкий матч. Ќесколько игроков в последних двух играх были травмированы и пон€тно не могли играть в полную силу. » всЄ же « олос» провЄл 1 тайм уверенно. Ќесколько раз наши спортсмены могли открыть счЄт. » в том, что они этого не сделали, виноват вратарь фрунзенцев Ўатохин, который провЄл матч блест€ще. ƒважды м€ч отбивала штанга.
  сожалению, второй тайм « олос» провЄл хуже. —разу после перерыва гост€м удалось открыть счЄт и это в какой-то мере деморализовало наших игроков. ¬ действии нападающих были нервозность и поспешность. « олос» дважды имел реальные шансы добитьс€ успеха, но в первом моменте  учер с близкого рассто€ни€ послал м€ч над перекладиной пустых ворот, а во втором – „умак не смог реализовать пенальти.

убок ”краины 1/16 финала :

-----------------------------------------------------------------

" олос" - "—удостроитель" Ќиколаев

ѕерш≥ хвилини розчарували присутн≥х на стад≥он≥. ƒосить швидко гост≥ зум≥ли реал≥зувати свою перевагу. ≤ весь перший тайм пройшов п≥д знаком њх переваги. Ќ≥копольц≥ лише ≥нод≥ в≥дпов≥дали атаками, часто неп≥дготовленими, ≥ вони гасли десь у штрафному майданчику.
” другому тайм≥ картина р≥зко зм≥нилас€. Ќа поле вийшли ƒмитрощенко ≥ √оршков. ¬они внесли св≥жий струмень, запалили товариш≥в своЇю енерг≥Їю, команда почала шукати шл€хи до вор≥т суперника. Ќезабаром вдалос€ встановити р≥вновагу. јле до останн≥х хвилин н≥копольц≥ так й не змогли реал≥зовати своЇњ переваги. ’оч к≥лька раз≥в мали, €к кажуть, 100 % можливост≥.
ћатч так ≥ зак≥нчивс€ з рахунком 0:0.
ƒодатков≥ 2 тайми по 15 хвилин теж зак≥нчилис€ безрезультатно. ≤ лише 11-в≥ вир≥шили долю матчу.
“ олос” пробив њх точн≥ше з загальним рахунком 6:4 перем≥г “ олос”.

убок ”краины 1/8 финала :
-------------------------------------------------------

Ќаш≥ спортсмени грали з горл≥вським “Ўахтарем” на  убок –еспубл≥ки з футболу.
Ќа жаль ц€ зустр≥ч не принесла задоволенн€ вболвьникам. “ олос” не зум≥в добитис€ переваги, ≥ тепер боротьбу за почесний трофей продовжать “Ўахтар≥”. “ олос” програв 1:2.

" олос" - "«везда"  ировоград - 0:2
-------------------------------------------------------------------------

…шла 6 хвилина другого тайму м≥ж “ олосом” ≥ “«≥ркою”.
√осподар≥ провели к≥лька атак, але жодна з них не представл€ла реальноњ загрози дл€ вор≥т суперник≥в. ≤ ось коли одна ≥з спроб н≥копольц≥в пробитись на ударну позиц≥ю зак≥нчилась невдачею, к≥ровоградц≥ орган≥зували швидку контратаку.
” першу мить н≥копольц€м вдалось в≥дсто€ти ворота. ћ’€ч був в≥дбитий, але недалеко зупинивс€ трохи дал≥ 11-њ. ≤ поки двоЇ захистник≥в, знаход€чись в к≥лькох кроках в≥д м’€ча роздумували, кому заволод≥ти ним, нападаючий гостей ќ.  ацман дуже сильним ударом в≥гнав його п≥д перекладину. ѕропустивши м’€ч, н≥копольц≥ дещо актив≥зувались. ¬они част≥ше гостювали на половин≥ суперника. ѕроте техн≥чний брак, упов≥льнена реакц≥€, непорозум≥нн€ м≥ж гравц€ми заважали створити гольову ситуац≥ю.
 ≥ровоградц≥ ж, ц€ безумовно сильна команда провели гру впевнено, сол≥дно. ’ороша з≥гран≥сьб, наполеглив≥сть – все це Ї у досв≥дченого суперника. “«≥рка” перемогла 2:0 (11-й реал≥зував ј.  арпюк).

" олос" - "ћеталлист" ’арьков - 2:0
-------------------------------------------------------------------

Ќезважаючи на те, що футбол≥сти н≥копольского „ олосу” програли п≥др≥д чотири зустр≥чи, причому дв≥ з них вдома, на матч з л≥дером — харк≥вським „ћетал≥стом” — вони вийшли у всеозброЇнн≥. ≤ треба одразу ж сказати, що гра була ц≥кавою, зм≥стовною ≥ гострою. ¬ першому тайм≥ трохи жвав≥ше грали господар≥ пол€, €к≥ увесь час були нац≥лен≥ на ворота ”довенка. ’арк≥в`€ни ж, у свою чергу встановили щ≥льну оп≥ку над форвардами н≥копольц≥в ≥ не давали њм можливостей дл€ нанесенн€ удар≥в з далекоњ в≥дстан≥. ¬ одн≥й з контратак „ олоса” наш≥ захисники неподал≥к в≥д штрафного майданчика порушили правила. Ќ≥копольц≥ розиграли штрафний ≥ м`€ч п≥сл€ удару „умака опинивс€ в с≥тц≥ вор≥т „ћетал≥ста”. “ак у рахунку повели господар≥ пол€. —проби гостей зр≥вн€ти результат не принесли њм усп≥ху: то воротар парирував к≥лька удар≥в Ўподарунка ≥ Ћ≥нке, то захисники останньоњ мит≥ встигали у небезпечному дл€ них становищ≥ в≥дбити м`€ч на кутовий.
≤ друга половина гри пройшла в майже р≥вн≥й боротьб≥.. Ќ≥копольц≥ намагались будь-що збер≥гти результат першого тайму, харк≥в`€ни ж — вир≥вн€ти становише. „ћетал≥ст” вм≥ло поЇднував спок≥йний роз≥гриш м`€ча в середин≥ пол€, з блискавичними випадками, кожний з €ких нервував н≥копольц≥в, кожного разу примушучи њх вит€гуватись в оборону. “а, на жаль, м`€ч не хот≥в йти у ворота „ олоса”. Ќавпаки, в одн≥й з контратак в≥н роз≥грав красиву комб≥нац≥ю ≥ рахунок матчу став 2:0 на користь с≥льских спортсмен≥в. ј за 10 хвилин до ф≥нального свистка  азанцев трич≥ бив з далекоњ в≥дстан≥ по воротах „ћетал≥ста”, намагаючись влучити в ц≥ль. ≤ лише одного разу м`€ч потрапив у перекладину.

" олос" - "Ќоватор" ∆данов - 4:0
---------------------------------------------------------------------------

” матч≥ з “Ќоватором” н≥копольц≥ з перших хвилин гри не приховували нам≥ру атакувати. 25хвилин тримав штурм вор≥т гостей але це не була навала. Ўвидк≥ атаки, неспод≥ван≥ переводи м’€ча з флангу на флаг удари по воротах все б≥льше дошкул€ли захисту ждановц≥в. √ост≥ почали нервувати ≥ помил€тись. ѕерший м’€ч побував у воротах “Ќоватора” саме п≥сл€ помилки захисту. ѕот≥м вже воротар допустив промах, невдало в≥дреагував на удар л≥вого захисника “ олоса” «еленського – ≥ ™горович послав м’€ча в с≥тку вор≥т. ” тому, що “Ќоватор” пропустив трет≥й м’€ч, знову таки вина воротар€, але до цього його вимусили.
ƒругий тайм теж пройшов п≥д знаком переваги н≥копольц≥в. ѕрисутн≥ на стад≥он≥ стали св≥дками ще одного красивого гола. ћ’€ч забивс€ в с≥тц≥ п≥сл€ в≥дм≥нно виконаного штрафного удару „умаком. ќтже “ олос” переконливо перем≥г 4:0.

" олос" - "јвангард" –овно - 1:0
------------------------------------------------------------------------

√ост≥ перед цим матчем опинились в нижн≥й частин≥ турн≥рноњ таблиц≥. “ому вони не приховували свого бажанн€ провести зустр≥ч ≥з “ олосом” €комога краще, добитис€ усп≥ху.  ≥лька раз≥в њх нападаючи сильними ударами тривожили воротар€ господар≥в пол€ ¬.  иселева, але в≥н д≥€в впевнено, майстерно.
ѕочаток гри пройшов в обоп≥льних атаках, але з середини першоњ половини матчу н≥копольц≥ повн≥стю заволод≥ли ≥н≥ц≥ативою ≥ мали к≥лька можливостей заставити авангард≥йц≥в почати гру з центру пол€. ѕросто диво, що м’€ч п≥сл€ гострих атак не опинивс€ у с≥тц≥ вор≥т гостей.
–озв’€зка настала за три хвилини до к≥нц€ матчу. «а порушенн€ правил гри судд€ призначив штрафний удар у б≥к вор≥т “јвангарда”. ћ’€ч послано ¬. ™горовичу, €кий швидко переадресував його √.  ол€дюку, останн≥й виграв одноборство з захисником ровенц≥в ≥ точним ударом у нижн≥й кут вор≥т забив переможний гол.

" олос" - "—удостроитель" Ќиколаев - 0:0

-------------------------------------------------------------------------------

Ќ≥копольц≥ в≥дразу запропонували високий темп, нападаючи раз по раз створювали гольов≥ ситуац≥њ б≥л€ вор≥т суперник≥в ≥ њх охороною довелось добре потрудитись. “ олос” прот€гом всього матчу мав перевагу. √. √оршков, ѕ. Ѕасов, ј.  азанцев реально загрожували суднобуд≥вникам, але в останню мить њх виручав воротар ¬. ћакаров.
ƒв≥чм не використав виг≥дн≥ моменти дл€ в≥дкритт€ рахунку ¬. ™горович, бо занадто посп≥шав. Ќа 65-й хвилин≥ п≥сл€ черговоњ атаки “ олоса” м’€ч опинивс€ у с≥тц≥, однак судд€ з ’арькова ¬. “каченко не заф≥ксував вз€тт€ вор≥т.
 ≥нц≥вку матчу “ олос” пров≥в натхненно, весь час шукаючи шл€х≥в до перемоги. √ост≥ в≥дверто грали на в≥дб≥й ≥ в≥д цього т≥льки втратили сам≥. √остра гра так ≥ зак≥нчилась 0:0.

" олос" - — ј ќдесса - 2:0
----------------------------------------------------------------------

« першоњ хвилини без розв≥дки вони п≥шли в наступ. ‘утбол≥сти ќдеси теж не в≥дсиджувались в захист≥, проте вже скоро гостр≥ ≥ небеспечн≥ проходи с≥льських спортсмен≥в до њхн≥х вор≥т примусили гостей зм≥цнити оборону. Ќа 4-й хвилин≥ ЋаптЇв в≥д≥брав м’€ча у суперника ≥ швидко переадресував його √. √оршкову. Ўвидкий удар в сторону вор≥т – ≥ хтось з одесит≥в у штрафному майданчику торкаЇтьс€ м’€ча рукою. —удд€ призначаЇ 11-й. …ого ч≥тко реал≥зував ¬. ™горович.
’оча гост≥ ≥ не спод≥вались на такий початок, все ж вони не розгубились, а продовжували методично наступати на ворота “ олоса”. ѕро те, н≥копольц≥ д≥€ли пильно й над≥йно. Ќа 80-й хвилин≥ зусилл€ н≥копольц≥в були винагороджен≥. ѕ≥д час черговоњ атаки ѕ. Ѕасов скинув м’€ча головою на ногу  ол€дюка ≥ останн≥й нан≥с блискавичний удар.